V práci sa neustále pohybujete pred zrkadlom a už vás nebaví obraz, ktorý vidíte?  Túžite vyzerať ako profesionálka ale pripadáte si ako gazdiná? Hľadáte  jedinečné ochranné oblečenie, ale zatiaľ ste nenašli nič čo by vás vystihovalo?

Ak ste si na tieto otázky odpovedali áno, tak ste na tom podobne ako ja kedysi.

Neustále som sa profesijne zdokonaľovala a chcela som tak aj v očiach mojich klientov vyzerať. Túžila som, aby ochranné oblečenie plnilo nielen ochannú funkciu, ale aby zároveň podčiarklo moju ženskosť, ladné krivky a štýl.  

Z historického hľadiska bola sukňa a šaty neoddeliteľnou súčasťou ženského šatníka. Vďaka nim sa cítime ako ženy, krásky, dámy - nádherné, krehké a milé bytosti - no zároveň silné, sebavedomécieľavedomé ŽENY. 

A máme právo sa takto cítiť aj počas práce. Preto som sa rozhodla prejsťcelým týmto náročným procesom za vás a navrhla pracovné oblečenie (nielen) pre kaderníčky, 

Som kaderníčka, technologička, školiteľka - práca ma baví a preto neustále premýšľam nad tým, čo by som mohla vymyslieť, prípadne vylepšiť.

Tentokrát som si zobrala na mušku ochrannú pláštenku. S tými, ktoré boli doposiaľ dostupné som sa nejako nevedela stotožniť. Vadilo mi, že mi obopínali boky, ale v zadu už nie. Necítila som sa komfortne. Preto som sa rozhodla vytvoriť takú, ktorá by vyhovovala mojim vysokým nárokom. 

Nebolo to však vôbec jednoduché. Posunúť tento nápad k hotovému produktu si vyžadovalo obrovské úsilie. Prvé pokusy však skončili v koši - napriek všetkému som to nevzdávala a tak sa to po niekoľkých nezdaroch nakoniec podarilo.  

Čím sa táto ochranná pláštenka líši od ostatných? 

Pláštenka je narvhnutá tak, aby strih zvýrazňoval nielen driek, ladné krivky, ale i ženskosť vďaka áčkovej sukni.
Starostlivo vybraný materiál dodáva látke jemný lesk, čo podčiarkne váš luxusný vzhľad.
S touto pláštenkou neostanete nepovšimnutá, práve naopak - čo vám dodá pocit jedinečnosti a výnimočnosti.
Materiál si nevyžaduje pranie - ľahko ho očistíte jemnou mokrou tkaninou, čo šetrí nielen vašu peňaženku ale i prírodu.
Látka má certifikát Oko- Tex Standard 100, ktorý získajú iba látky vyrobené zo zdravotne nezávadného materiálu.
Látka má ultraľahkú hmotnosť, vďaka čomu bude vaše oblečenie počas práce chránené a vy ani nebudete vedieť, že ju máte.

Predstavte si, že sa vďaka tejto pláštenke budete citiť jedinečne a krásne najmä počas práce, v ktorej trávime pomerne veľkú časť dňa. Originálne a štýlové pracovné oblečenie či rovnošaty vnímajú aj vaši klienti - čo dvíha povedomie nielen o vás ako o profesionálke, ale aj o salóne, v ktorom pracujete.

Meno a know-how značky sa buduje roky. Pomôžte vášmu salónu získať skvelé hodnotenia nielen vďaka vášmu profesionálnemu prístupu ale i vášmu profesionálnemu vzhľadu. Od vašich súčasných ale aj nových klientov si istotne vypočujete nejeden kompliment.  

Aká je cena tejto jedinečnej ochrannej pláštenky? 

Jedinečná štýlová pláštenka
55 eur
45 eur
+ poštovné a balné 4 €
* momentálne sú na sklade 2 kusy

FAQ

Je to slovenský výrobok?

Áno, celá pláštenka aj všetky komponenty vrátane visačiek, boli vyrobené na slovensku a tak boli podporení slovenskí podnikatelia.

Je možné prať pláštenku v práčke?

Materiál pláštenky bol starostlivo vybraný tak, aby šetril čas, ktorý je v našej práci tak veľmi drahocenný, preto nie je nutné prať pláštenku v práčke. Znečistenú pláštenku pretrite jemnou mokrou tkaninou a odstráňte nečistoty.

Ako je riešené zapínanie?

Časť okolo krku je upevnená posunovačom. Vzadu na sukni sú našité suché zipsy v dvoch radoch pod sebou, takže sukňa pevne drží na páse. Tie však nie je vidieť, keďže sú vzadu prekryté mašľou. Je to fuknčné a estetické zároveň.

Je možné pláštenku žehliť?

Výrobca materiálu udáva, že sa tento materiál nesmie žehliť. My sme to však vyskúšali a prišli sme na to, že možné to predsa je, ale iba s parným generátorom pri nízkom stupni. Veríme, že k svojej pláštenke budete pristupovať šetrne aby vám slúžila čo najdlhšie.

Z akého materiálu sú kovové komponenty?

Kovové komponenty sú pozinkované.

Zaslúžite si vyzerať a cítiť sa úžasne. Spolu pozdvihneme naše remeslo na vyššiu úroveň. 

Objednajte si túto jedinečnú, štýlovú pláštenku PRÁVE TERAZ. Keď nám opäť dovolia otvoriť salóny, vy budete pripravená s profesionálnym nasadením a navyše krásna v tejto štýlovej pláštenke privítate svojich verných ale i nových klientov. Znova pocítite prísun novej energie a radosť z vašej práce. 

Na sklade je už len 6 kusov za túto skvelú cenu 45 eur + poštovné a balné 4 eurá. 

Potrebujete pomôcť?

Napíšte mi na info@ludka-zamozna.sk alebo volajte na +421 907 500 116.

Sme tu pre vás, radi vám pomôžeme.