Túžite po krásnych a zdravých vlasoch, ale ste frustrovaní z toho, že pri pohľade do zrkadla jasne vidíte, že nie sú také, aké by ste ich chceli mať?

 

Prešla som kus tejto cesty za vás a rozhodla som sa, že sa o svoje skúsenosti s vami podelím. Som už niekoľko krokov vpred a ponúkam návod, ako sa dopracujete ku krásnym vlasom. 

Dnes mám vlasy plné životacítim sa vďaka nim fantasticky. Veď nie nadarmo sa hovorí, že vlasy sú korunou krásy. Je úžasné cítiť sa skvelo a od ľudí v okolí prijímať komplimenty a zvedavé otázky ako to robím? 

Ale nie vždy moje vlasy vyzerali tak ako dnes. 

Vlasy sa mi lámali, boli krepovité, vyzerali ako kopa sena, presušené, matné, bez lesku a moja vysnívaná dĺžka bola v nedohľadne. Jedným slovom - katastrofa. 

Po rokoch skúšania, testovania a bádania som objavila systém, podľa ktorého to dokátete aj vy.

Predstavte si, že vďaka tomuto systému si pri pohľade do zrkadla zakaždým poviete: "Mám krásne vlasy!"

Neviete si to zatiaľ predstaviť?

Tak práve pre vás tu mám túto inšpiratívnu knihu

Práci vlasovej štylistky sa intenzívne venujem už 8 rokov. Školila som sa u mnohých svetových kaderníkov, vďaka čomu som nadobudla bohaté skúsenosti. 

Denne sa stretávam s túžbou žien mať krásne a zdravé vlasy a cítíť sa sebavedomo. Mojím poslaním je prepájať vnútornú krásu žien s krásou ich vlasov. 

Za tie roky mi rukami prešlo niekoľko tísíc žien s rôznymi vlasmi a požiadavkami. Vďaka tomu viem presne, čo a ako urobíte, aby to fungovalo. 

Čo sa v knihe

Denník krásnych vlasov

dozviete a naučíte? 

Ako sa správne postaráte o svoje vlasy

Naučíte sa, ako sa vďaka overeným technikám dopracujete ku krásnym a zdravým vlasom. Zmeníte zaužívané a nesprávne, na nové a správne postupy a techniky, ktoré dokážete okamžite zaradiť do svojej každodennej starostlivosti.

Ako starostlivosť zvládnete hravo aj doma

Medzi jednou a druhou návštevou kadeníckeho salónu máte starostlivosť o vlasy vo svojich rukách. Naučím vás s akými produktami si vystačíte, ako ich správne použijete, aby ste to hravo zvládli aj doma a navyše ušetríte čas aj peniaze.

Čo všetko dosiahnete vďaka krásnym vlasom

Povediem vás k tomu, aby ste mali svoje vlasy rady, a nielen vlasy, ale aj seba, čo vám dodá pocit spokojnosti, vyššie sebavedomie, ženskosť, príťažlivé vyžarovanie a sebaistotu. To všetko iste ocení aj váš partner.

Ako sa o vlasy správne postaráte v období leta

Zistíte, ako si užijete leto a nezničíte si vlasy. Poradím vám, akých pomocníkov si pribalíte do kufra a čomu sa vyhnete, aby ste sa z dovolenky vrátili oddýchnuté a krásne nielen vy, ale aj vaše vlasy.

Ako sa dopracujete k svojmu novému - JA

Dostaneme odo mňa potrebnú dávku motivácie a pozitívneho nasmerovania, bez ktorej sa nezaobídete na ceste za svojim novým - šikovnejším a sebavedomejším JA.

Bonus

Zaujímavým bonusom sú inšpiratívne príbehy iných žien, vďaka ktorým zistíte, že v tom nie ste celkom sama. Ak má jedna žena s niečím problém, môžu mať tento problém aj ďalšie ženy, ktoré často tápu, nevedia si rady a tak pri manipulácii s vlasmi dochádza k častých chybám. Spoločne ich odstránime.

Túžite nahliahnuť do knihy? 

Zaujíma vás, čo nájdete vo vnútri? 

Táto kniha je pre vás, ak: 

  • chcete ušetriť čas a vyhnúť sa námahe skúšaním rôznych produktov a nekonečným hľadaním toho správneho pre vás
  • hľadáte skvelého sprievodcu, ktorý vás krok po krôčiku naučí základy v starostlivosti o vlasy a povedie vás cestou za takými vlasmi, po akých túžite
  • už nikdy nechcete odchádzať z kaderníctva nespokojná, pretože vás naučím, ako nájdete profesionála, ktorému zveríte svoje vlasy a ako mu vysvetlíte, čo očakávate
  • sa chcete cítiť krásna, sebavedomá, prirodzená, príťažlivá, okuzľujúca všade, kam prídete a to všetko vlastnou snahou
  • chcete na sebe pracovať a ide vám to ľahšie so štipkou motivácie a pozitívneho nasmerovania
  • čakáte bábo a chcete vedieť, aké máte možnosti pretože sa nechcete vzdať pekného účesu a chcete si ich nechať farbiť "bezpečne" aj naďalej

Svoje skúsenosti vám veľmi detailne odhalím na 118 stranách... Koľko to bude stáť? 

 

Cena tlačenej knihy Denník kránych vlasov je 24 eur a cena ebooku - elektronickej verzie knihy je 19,90 eur.

Je to veľa? Alebo málo? Jedno však viem určite - táto cena je len malou časťou hodnoty, ktorú odo mňa dostanete. Kniha je rozdelená na 13 + 1 bonusový kľúč, ktorým postupne odomknete teoretické a praktické tipy. Všetky vedomosti jednoducho aplikujete a postupne zmeníte z nejakých na správne techniky a postupy, ktoré do seba zapadnú ako skladačka.

Navyše máte na výber z dvoch verzií >> Tlačenú knihu, ku ktorej máte elektronickú verziu ako bonus. Pre minimalistov, ktorí radi ušetria peniaze za tlač ponúkam Elektronickú verziu knihy 🙂 Vyberte si to, čo vám najviac vyhovuje. 

Tlačená kniha + Elektronická kniha Denník krásnych vlasov ako bonus
30 €
24 €
Získajte dohromady výtlačok knihy + ebook. Môžete ju začať čítať skôr, než k vám dorazí výtlačok knihy.
* Limitovaná edícia knihy - na sklade je len 72 ks, tak sa poponáhľajte a objednajte si svoj výtlačok!
* V tlačenej verzii s možnosťou personalizovaného venovania s podpisom autorky
* Na 118 stranách nájdete extra dávku inšpirácie.
* Cena je konečná - neplatíte už žiadne ďalšie poplatky, ani poštovné a balné.

BONUSY

Kúpou knihy získate pravidelný prístup k informáciám o novinkách a zaujímavých tipoch.

Navyše sa stanete súčasťou niečoho omnoho väčšieho, pretože podporíte ženy a matky v núdzi na Slovensku, ktorým pravidelne prispievame finančnými prostriedkami získanými z výťažku predaja knihy. Ten pocit, že ste niekomu zmenili život má nevyčísliteľnú hodnotu.   

Čo o knihe povedali iní? 

Pred začatím čítania, som o knihe nemala žiadne pochybnosti! Ľudka je pre mňa profesionálka vo svojom obore a k tomu krásna bytosť. V prvom rade jej ide o spokojnosť klienta a o zdravé a krásne vlasy. Až vtedy keď som si knihu prečítala som pochopila, že som sa o svoje vlasy nestarala dostatočne dobre. Zistila som, že moje vlasy si zaslúžia kvalitnejší kondicionér, precíznejšie umývanie od zvyšku šampónu a balzamov, správne žehlenie vlasov a na akom stupni a v neposlednom rade pravidelne navštevovať kaderníčku! Táto kniha je veľká pomoc pre všetky ženy, ktoré majú problém s vlasmi a nevedia si rady, ale odporúčam ju aj tým, ktoré si myslia, že sa o vlasy "starajú dobre", pretože sa dozvedia, že to tak nemusí byť. A tak ako Ľudka uviedla vo svojej knihe, že: "Byť ženou je predsa úžasné", je táto kniha prvým krokom ku kráse a láske k sebe samej 🙂
Eva Bagínovámake-up artist / Estetic studio
Dá sa vôbec nájsť šťastie v tejto uponáhľanej dobe a vo svete plnom stresu? Šťastie je ukryté v maličkostiach každodenného života a presne tieto slová nájdete v tejto veľmi príjemnej knihe. Kniha ma upútala už samotným názvom. Denník krásnych vlasov je síce na prvý pohľad knihou o vlasoch, no už od začiatku som mala pocit, že sa za ním bude skrývať aj niečo viac, nielen rady ohľadom starostlivosti o našu korunu krásy. Po prečítaní prvej časti, ktorá bola akýmsi „introm“ do celej knihy, som sa ešte viac utvrdzovala v tom, že to bude veľmi príjemné čítanie. Autorka neponúka iba tipy a rady ako sa starať o svoje vlasy, ale aj návod ako pozitívne myslieť:) Denník krásnych vlasov je aj knihou o pocitoch. Samozrejme, o dobrých pocitoch. Kniha je rozdelená do 14 prehľadných častí, ktoré odporúčam čítať postupne, rad za radom. Je ich síce možné čítať aj na preskačku, vybrať si to, čo vás v danom momente konkrétne zaujíma najviac a k ostatnému sa vrátiť inokedy, no listujúc ňou a vnímajúc napísané krok po kroku si z nej odnesiete najviac:-) Pre mňa bol čas strávený nad touto knihou veľmi príjemný a nakoplo ma to k činom začať sa o seba viac starať. Odporúčala by som túto knihu všetkým ženám, nakoľko je to kniha plná praktických rád a tipov ohľadom starostlivosti o vlasy, ktoré môžeme my ženy uviesť do života a ihneď sa cítiť nie len krásne, ale predovšetkým spokojnejšie.
Andrea Bušováodborný asistent
Knihu s danou témou som nikdy predtým nečítala. Ak mám byť úprimná, nevedela som, čo od nej očakávať. Na jednej strane som si vravela, že predsa viem, ako sa starať o vlasy, a kniha ma nemá čím prekvapiť. Opak bol pravdou. Krok po kroku, kapitolu po kapitole som v nej objavovala odpovede na všetky otázky, ktoré mi išli hlavou od chvíle, keď som sa začala o svoje vlasy naozaj starať. Našla som v nej nielen ďalšie nápomocné rady, tipy a triky, ale aj autorkine skúsenosti s prácou s klientkami v kaderníckom salóne, ktoré zdieľali podobné problémy ako ja. Tieto príbehy, ako aj príbeh samotnej autorky na ceste k jej snu pôsobia veľmi optimisticky a dodávajú nádej, že všetko sa dá, len treba čas, trpezlivosť a odhodlanie. Po knihe by mali siahnuť všetky ženy, ktoré túžia byť krásne, cítiť sa dobre a sebavedomo, a to aj vďaka svojim vlasom. Nie nadarmo sa predsa hovorí, že vlasy sú korunou krásy.
Eva Gogovápedagogička
Ja som mala to šťastie a knihu som dostala ako darček k MDŽ. Je veľmi pekne spracovaná, krásne doplnená fotografiami a skvelými tipmi ako na moju korunu krásy. Ďakujem veľmi pekne.
Marcela H.asistentka predaja

Darček pre vás -  len počas narodeninového týždňa

Využite zľavový kód

Presne pred rokom 7.3. 2020 som vydala a pokrstila knihu. Od vtedy prešla grafickými úpravami a túto vyšperkovanú verziu prečitalo takmer 300 čitateliek. Preto som sa rozhodla, že počas tohto narodeninového týždňa zaplatím za vás čiastku vyše 8 eur. 

Tento darček mám pre tie, ktoré idete do akcie, neváhate a vykročíte na cestu za krásou - s narodeninovou zľavou - 11% --->> ušetríte až 8,64 eur 

Yyužite zľavový kód SVIATOK8 do 15.3.2021 a získajte knihu za narodeniovú cenu 21,36 eur alebo ebook za 17,71 eur.

* kombinujte s inými zľavami

<<< Na sklade je už len 72 výtlačkov. Tak sa poponáhľajte a objednajte si svoj výtlačok. Po vypredaní, bude k dispozícii už len kniha v elektronickej forme - ebook  >>>

Objednajte si knihu Denník krásnych vlasov práve TERAZ!

Kliknite na tlačítko KÚPIŤ KNIHUvykročte štastiu oproti. Príťažlivosť je kľúčový prvok ženskej sily. Vydajte sa na cestu za krásou - tou, ktorá sa ukrýva vo vás a čaká na povel, kým ju v sebe ojbavíte a prejavíte navonok, či už pohybom ladných kriviek, odhrnutím ofiny z čela alebo zvodným pohľadom vašich šibalských očí. Byť ženou je predsa úžasné!

Ak s vami kniha Denník krásnych vlasov - 13+1 kľúč ku krásnym vlasom rezonuje, objednajte si ju PRÁVE TERAZ. Nečakajte na vhodnejší okamih. Začnite tam, kde ste, s tým, čo máte. Ale začnite.

Ten správny okamih je teraz. 

Kniha Denník krásnych vlasov - 13+1 kľúč ku krásnym vlasom stojí  24 eur. Ebook stojí 19,90 eur.

Cena je konečná, neplatíte už žiadne ďalšie poplatky. 

Potrebujete pomôcť?

Napíšte mi na info@ludka-zamozna.sk alebo volajte na +421 907 500 116.

Sme tu pre vás, radi vám pomôžeme.